Zakończenie Oktawy Uroczystości Bożego Ciała i Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

Zakończyliśmy Oktawę Uroczystości Bożego Ciała. Ostatnia procesja, w Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa była pięknym zwieńczeniem ośmiu dni adoracji i uwielbienia Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

Dziękujemy dziewczynkom sypiącym kwiatki, osobom niosącym chorągwie i feretrony oraz baldachim, wszystkim wiernym, którzy licznie uczestniczyli w tych dniach we wspólnej modlitwie.

Niech Pan Jezus błogosławi Wam i Waszym rodzinom! 🙏💛

W podziękowaniu za zaangażowanie i pomoc w oktawie ksiądz proboszcz wszystkich poczęstował „Grześkami”, dziewczynki sypiące kwiatki zapełniły koszyki cukierkami a na koniec wszyscy w kawiarence parafialnej dostali lody 🙂